Kuter do mięsa - Dadaux
Zapoznaj się z naszą ofertą kutrów do mięsa. Na naszej stronie internetowej znajdziesz najlepsze maszyny i urządzenia do przetwórstwa mięsnego. Zapraszamy.
16445
page-template-default,page,page-id-16445,page-parent,page-child,parent-pageid-16073,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

Kutry do mięsa

Oferujemy profesjonalne urządzenia do rozdrabniania mięsa. Proponujemy nie jeden zaawansowany technicznie kuter do mięsa. Urządzenie umożliwia rozdrabnianie i emulgowanie mięsa, tłuszczu oraz dodatków smakowych. Przeznaczone jest do wykonywania farszu do wędlin i nie tylko. W zależności od modelu oraz jego wielkości maszyna posiada różną liczbę noży, co determinuje wydajność jej działania oraz dokładność w rozdrabnianiu produktów.

 

Posiadamy w ofercie urządzenia nie tylko funkcjonalne, ale także wygodne w użytkowaniu. Proponowany przez nas sprzęt jest łatwy w obsłudze oraz w czyszczeniu. Może być wyposażony w wyrzutnik oraz termometr. Maszyny posiadają łatwe w obsłudze panele sterowania. Produkowane są w dwóch wersjach prędkości noży – płynna regulacja lub dwubiegowy.