Mieszałka do mięs i farszu, mieszarka - Dadaux
Od lat zajmujemy się produkcją m.in. mieszałek do mięs oraz farszu, dlatego zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na stronie internetowej.
16412
page-template-default,page,page-id-16412,page-parent,page-child,parent-pageid-16073,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

Mieszałki do mięsa i farszu

Niezawodny sprzęt ,przeznaczony do mieszania farszu do produkcji wędlin w zakładach przetwórstwa mięsnego, firmie cateringowej i restauracji. W naszej ofercie znajduje się mieszarka do mięsa, farszu, która dzięki odpowiedniej konstrukcji mieszadeł i właściwie dobranych obrotów pozwala na równomierne połączenie ze sobą wszystkich składników farszu i stworzenie idealnej masy. Urządzenie doskonale miesza zarówno przy pełnym jak i częściowym załadunku. Oprócz farszu mięsnego nadaje się do mieszana warzyw i surówek, serów, sosów i innych produktów spożywczych.

 

Każda oferowana przez nas mieszałka do mięsa wykonana jest z dobrych jakościowo materiałów. Nie zmieniają one właściwości ani smaku produktów. Materiały są bezpieczne w kontakcie z artykułami spożywczymi. Dodatkowym atutem jest konstrukcja sprzętu, umożliwiająca proste i szybkie czyszczenie, dzięki demontowanym mieszadłom i uchylnej misie. Ponadto maszyny wykonane są w zgodzie z normami krajowymi i europejskimi. Posiadają oznakowanie CE.