Nadziewarka do kiełbas hydrauliczna, elektryczna - Dadaux
W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo najlepsze nadziewarki do kiełbas. Dzięki szerokiej ofercie znajdziecie idealne urządzenia dla swojej firmy.
16434
page-template-default,page,page-id-16434,page-parent,page-child,parent-pageid-16073,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

Nadziewarki do kiełbas

Praktyczna i niezwykle funkcjonalna konstrukcja pozwala na zwiększenie wydajności pracy w przetwórstwie mięsnym. Dostępna w naszej ofercie nadziewarka do kiełbasy niezastąpiona w produkcji wędlin tradycyjnych. Proponujemy maszyny ręczne i elektryczne zaopatrzone w kilka lejków o odmiennej średnicy. Posiadamy także zaawansowane technologicznie urządzenia z ekranem dotykowym.

 

Każda oferowana przez nas nadziewarka do kiełbas hydrauliczna, elektryczna, tłokowa wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Są bezpieczne w kontakcie z żywnością, a przy tym odznaczają się długą żywotnością, dzięki odporności na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Proponowany przez nas sprzęt dostosowany jest do mniejszych zakładów przetwórstwa mięsnego lub jako dodatkowa nadziewarka do produkcji kiełbas wysokogatunkowych.