O nas

W odpowiedzi na Wasze oczekiwania wydajnego , i bezpiecznego użytkowania

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę Dadaux. Z pewnością zauważycie ile uwagi poświęcamy wszystkim produktom mając na celu promowanie nowych technik produkcji w odpowiedzi na Wasze oczekiwania.

Jednocześnie będziecie mogli zaobserwować rozwój technologiczny maszyn, które osiągnęły bardzo wysokie standardy w zakresie konstrukcji i wykończenia. Nasze długie doświadczenie połączone z produkcją i biurem projektowym pozwala na ciągły rozwój oraz produkcję w odpowiedzi na Państwa oczekiwania pod względem jakości zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo pracy. Szeroki wybór produktów pozwala nam kompleksowo wyposażyć supermarket/hipermarket oraz małe i średnie przedsiębiorstwa. Bogaci w 40 letnie doświadczenie w dystrybucji i produkcji urządzeń dla przemysłu mięsnego plasujemy się na pozycji lidera na rynku francuskim. Uznanie jakim się cieszymy pomaga nam rozwijać sprzedaż na export, która wykazuje nieustanny wzrost do ponad już 70 krajów.
Firma nasza reprezentowana jest na terenie Francji przez 4 handlowców, którzy spotykają się z firmami dystrybucyjnymi, przedsiębiorstwami rolno-spożywczymi oraz przez 300 pośredników, którzy pozostają w bezpośrednim kontakcie z małymi i średnimi przedsiębiorcami oraz restauracjami.


Obdarzeni waszym zaufaniem oraz wprowadzonymi zmianami, myślę, że ta nowa gama produktów zapewni wam rozwój.

Jean­Claude Dadaux PDG de Dadaux SAS