Firma DADAUX

Firma nasza od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji maszyn i urządzeń do przetwórstwa mięsnego (spożywczego).

WYJĄTKOWO SZEROKI ASORTYMENT

Posiadana wiedza oraz doświadczenie pozwalają zaproponować Państwu szeroką gamę maszyn i urządzeń ze stali nierdzewnej.

W trosce o naszych klientów i ich oczekiwania nasi inżynierowie każdego dnia pracują aby rozwinąć naszą ofertę oraz podnosić ich jakość, wydajność i wytrzymałość.

Wysoki poziom techniczny pozwolił firmie zająć pozycję lidera na rynku europejskim oraz zdobyć bardzo dobrą opinię i zadowolenie użytkowników.

Jesteśmy jedynym producentem francuskim oferującym tak szeroki wachlarz modeli, odpowiadających Państwa oczekiwaniom.

Zakres naszej oferty, nie mający równych sobie na poziomie europejskim, pozwolił  firmie z powodzeniem wejść na rynek międzynarodowy.

FIRMA ODWAŻNIE PATRZĄCA W PRZYSZŁOŚĆ

Aby sprostać wymaganiom różnych klientów udało nam się poszerzyć gamę produktów poprzez rozwój nowych maszyn: 

  • Opracowanie unikalnej gamy krajalnic wykonanych w całości ze stali nierdzewnej, które zdobyły uznanie na rynku krajowym w ciągu 4 lat.
  • Opracowanie nowego urządzenia do cięcia sera, entuzjastycznie przyjętego przez kierowników sklepów oferujących sery żółte (twarde)

Z pewnością zauważycie ile uwagi poświęcamy wszystkim produktom mając na celu promowanie nowych technik produkcji w odpowiedzi na wasze oczekiwania.
Jednocześnie będziecie mogli zaobserwować rozwój technologiczny maszyn, które osiągnęły bardzo wysokie standardy w zakresie konstrukcji i wykończenia. Nasze długie doświadczenie połączone z produkcją i biurem projektowym pozwala na ciągły rozwój oraz produkcję w odpowiedzi na Państwa oczekiwania pod względem jakości zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo pracy. Szeroki wybór produktów pozwala nam kompleksowo wyposażyć supermarket/hipermarket oraz małe i średnie przedsiębiorstwa.
Bogaci w 40 letnie doświadczenie w dystrybucji i produkcji urządzeń dla przemysłu mięsnego plasujemy się na pozycji lidera na rynku francuskim. Uznanie jakim się cieszymy pomaga nam rozwijać sprzedaż na export, która wykazuje nieustanny wzrost do ponad już 70 krajów.

Zamów nasz katalog

Aby zamówić katalog wypełnij formularz znajdujący się w linku poniżej

Umów spotkanie 

Umów spotkanie z Naszym przedstawicielem. Wypełnij formularz kontaktowy a my oddzwonimy i umówimy spotkanie w dogodnym terminie.

Skontaktuj sie z nami

Zadzwoń do Nas

+48 43 843 07 65
+48 501 390 005

Napisz do Nas